Badanie osobowości - PERSO.IN

May 29, 2022 11:42 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy znasz wynik swojej osobowości?

Osobowość to nie jest wyraz zarezerwowany jedynie dla wąskiej grupy psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się codziennie w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Im bardziej rozumiesz siebie, tym lepiej będziesz unikał zbędnych błędów. Rozumiejąc, kim się jest, można świadomie podjąć zawód. Dzięki temu unikniesz wyczerpania oraz zwiększysz własną skuteczność. zrozumieć siebie można przy pomocy testu osobowości.

PERSO.IN to test osobowości, który ułatwi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać przemyślanych decyzji. Całość złożone jest ze dokładnego formularza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Ma on ponad 40 stron, dzięki którym zobaczysz jakie masz tendencje w takich obszarach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do obowiązków, podejmowanie aktywności i kontaktów z innymi i reakcje na trudności. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których poradzisz sobie, potencjalnych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to jedna strona przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test stworzono w odniesieniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na całym świecie dłużej niż 30 lat. Przeprowadzając analizy i obserwacje potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.